Naše služby

Vánoční a novoroční přání

Vánoční a novoroční přání

Každoročně, před obdobím vánočních svátků a končícím kalendářním rokem připravujeme katalog originálních novoročenek s oblíbenými motivy v tradiční tištěné, nebo elektronické podobě. Na Vaše novoročenky Vám můžeme samozřejmě dotisknout požadovaný text, logo firmy apod.

Roušky s potiskem

Bavlněná rouška s možností dotisku firemního loga, nebo textu.

Razítka

Razítka

Nejoblíbenější a vysoce kvalitná razítka Trodat s precizním otiskem vyrábíme laserovou technologií i na počkání. Jsme autorizovaným výrobcem textových, datumových, číslovacích, kapesních a mnoha dalších samobarvících razítek, bez kterých se ve Vaší firmě určitě neobejdete.

Vizitky

Vizitky

Kvalitní vizitky jsou jedním ze základů profesionality. příkladně pro komunikaci s Vašimi obchodními partnery, zákazníky, firmami apod. Vizitky Vám vytiskeneme nejen na hladké, ale také na strukturované, tónované a luxusní kartony a to i expresně.

Tisk a kopírování

Tisk a kopírování

Pro expresní tisk zakázek využíáváme nejmodernější digitální techniku Xerox a Canin, v ofsetové kvalitě tiskneme na papáry o plošné hmotnosti až 350 gr./m2. Tiskové soubory Vám graficky profesionálně připravíme, příp. vytiskneme Vaše dodané nebo emailem zaslané soubory.

Samolepky

Samolepky

Papírové a odolné PVC vysekávané samolepky pomocí laseru.

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk

Zhotovujeme velkoplošný tisk ve vysokém rozlišení již od jednoho kusu. V nabídce je široký sortiment potiskovatelných materiálů pro výrobu interierových plakátů, reprodukcí, fotografií a reklamy pro venkovní užití, jako jsou samopolepy na výlohy, auta apod.

Gravírování

Gravírování a výsek

S pomocí moderní laserové technologie gravírujeme širokou škálu cedulí, štítků, orientačních systémů s firemními nápisy, logy, značkami apod., pro využití v exteriérech i v interiérech, v mnoha barevných kombinacích.

Diplomové práce

Diplomové práce

Pro úspěšné zakončení Vašeho vysokoškolského studia budete určitě potřebovat diplomovou, bakalářskou, dizertační, příp. jinou ráci vytisknout a opatřit vazbou, včetně ražby textů na desky knihy. Rádi Vám pomůžeme ve zpracování Vaší práce v požadovaném termínu s použitím velmi kvalitních materiálů Matlbind.

Potisk obálek

Potisk obálek

Plnobarevný potisk obálek již od 100 ks. Formáty C4, C5, C6 a DL.

Řezaná grafika

Řezaná grafika

Pro efektivní zviditelnění Vašich služeb, zboží, akčních pobídek je velmi účinnou formou užití řezané reklamy (signmakingu), určené pro polep poutačů, výloh, bannerů, automobilů atd., případně pro aplikaci na textil. Při zpracování zakázek používáme kvalitní značkové materiály, s mnohaletou garancí barevné stálosti a trvanlivosti.

Potisk triček a dresů

Potisk triček a dresů

Chcete nosit originální triko s potiskem podle vlastní představy nebo jej dát jako dárek? Stačí donést Vaše zadání, které graficky zpracujeme a trika Vám potiskneme. Včetně samotných trik jsou k dispozici také speciální fólie pro digitální tisk nebo řezanou reklamu a tepelné lisování Vašeho motivu. Fantazii se meze nekladou.

Pozvánky

Pozvánky

Na firemní i soukromé akce, párty, oslavy promocí, narozenin i pro jiné přiležitosti Vám rádi připravíme grafický návrh originálních pozvánek a oznámení, včetně skládaných variant. Další možností je výběr z připravených katalogových vzorů a nabídky hladkých, tónovaných nebo ražených kartonů.

Grafické práce

Grafické práce

Chybí Vaší společnosti logo, potřebujete inspirovat a navrhnout vzhled Vašich propagačních tiskovin, reklamy a mnoha dalšího? Stačí se spolehnout na naší grafickou tvořivost a zručnost. Vypracujeme grafickou podobu pro Vaše firemní loga, propagační plakáty, vizitky, pozvánky, oznámení, jídelní lístky, letáky i katalogy.

Vazba

Vazba

Kroužková, drátěná, pevná, nasouvací, tepelná (termovazba) a kalendářová vazba.

Laminace

Laminace

Laminací lze ochránit a esteticky vylepšit tiskoviny. Laminujeme do matných, nebo lesklých kapes od A6 - A3 nebo rolovou laminací do A0.

Dokončující práce

Dokončující práce

Tiskové archy můžeme zákazníkům knihařsky dále zpracovat, např. ořezem na požadované formáýty, lomy - sklady, perforací atd.

Kalendáře

Kalendáře

Kompletní zpracování dlouhodobě velmi úspěšného dárku, nástěnného kalendáře z Vašich vlastních fotografií. Počínaje naším grafickým návrhem, až po klasickou kalendářovou drátěnou vazbu. Formáty A4, A3, již od jednoho kusu.

Svatební oznámení

Svatební oznámení

Výběr z připravených katalogových vzorů a nabídky hladkých, tónovaných nebo ražených kartonů.

Promoční oznámení

Promoční oznámení

Výběr z připravených katalogových vzorů a nabídky hladkých, tónovaných nebo ražených kartonů.​