Gravírování

Razítka, vizitky, tisk > Služby > Gravírování
S pomocí moderní laserové technologie gravírujeme širokou škálu cedulí, štítků, orientačních systémů s firemními nápisy, logy, značkami apod., pro užití v exteriérech i interiérech, v mnoha barevných kombinacích.

 

Gravírování laserem

vč. DPH
do 300 cm2

2,06 Kč/cm2

300 – 600 cm2

1,82 Kč/cm2

600 – 1200 cm2

1,57 Kč/cm2

nad 1200 cm2

1,21 Kč/cm2

jmenovka na dveře z katalogu

210,- Kč

psí známka

100,- Kč

nastavení laseru (nad 300 cm2 neúčtujeme)

od 100,- Kč

Příklady cen
vč. DPH
A4

989,-

A5

573,-

A6

440,-

Co lze gravírovat?

Cedule, orientační systémy, štítky, visačky atd. pro interiér i exteriér (UV ochrana). Různé barevné varianty materiálů včetně oblíbené imitace zlatého a stříbrného kovu v lesklém i matném provedení.
  • Cenu gravírování Vám zkalkulujeme po upřesnění velikosti grafiky, (loga – nápisu), konkrétního materiálu a počtu požadovaných kusů.
  • Max. rozměr 60 x 30 cm
  • Síla desky 1,6 mm
  • Materiál BEZ gravírování: 70% z ceny včetně gravírování
V případě dotazu nebo pro individuální kalkulaci nás kontaktujte na info@ak-repro.cz.

Gravírování

 Firma AK Repro s.r.o., se sídlem na Praze 1, je jedním z předních poskytovatelů služeb v oblasti laserového gravírování. Nabízejí širokou škálu produktů a služeb, jako jsou firemní štíty, značení prostor a štítky na trofeje. Specializují se na gravírování plastových desek se zlatým nebo stříbrným kovovým povrchem, jako je Rowmark Metalgraph u kterého je velkou výhodou, že ho nekradou jako příkladem mosazné cedule zloději drahých kovů!
  Laserové gravírování je moderním způsobem gravírování, který využívá laserový paprsek k vyřezávání nebo gravírování do materiálů. Tato metoda je rychlá, přesná a vysoce efektivní. Navíc je šetrná k životnímu prostředí, protože nepoužívá chemikálie ani další nebezpečné látky.   Firma AK Repro s.r.o. nabízí gravírování na materiálech o rozměrech až 60×30 cm. To umožňuje vytvářet velké a impozantní firemní štíty, které působí prestižně a dodávají společnosti profesionální vzhled. Značení prostor může být provedeno na dveřích, stěnách nebo jiných površích, což pomáhá orientaci návštěvníkům a zaměstnancům ve vašem podniku.   Štítky na trofeje jsou dalším oblíbeným produktem, který firma AK Repro s.r.o. nabízí. Tyto štítky mohou být vyrobeny z Rowmark Metalgraph materiálu a mohou nést jméno vítěze, datum události nebo jakýkoli jiný text, který si přejete. Laserové gravírování zaručuje, že tyto informace budou trvale a elegantně zaznamenány na štítku.   Představte si následující scénář: Vaše společnost právě získala prestižní ocenění a chcete to oslavit s trofejí, která bude hrdě viset ve vaší kanceláři. Obrátíte se na firmu AK Repro s.r.o., která vám navrhne a vyrobí jedinečný štítek na trofej s vaším jménem a datem události vyrytým laserem do zlatého nebo stříbrného Rowmark Metalgraph materiálu. Tento štítek bude nejen krásným doplňkem vaší trofeje, ale také trvalou připomínkou úspěchu vaší společnosti.   Ať už potřebujete firemní štít, značení prostor nebo štítek na trofej, firma AK Repro s.r.o. v Praze 1 je vaším ideálním partnerem pro laserové gravírování. Jejich odbornost, kreativita a preciznost zaručují, že váš produkt bude nejen krásný, ale také trvalý a hodnotný.