Reklamní plachty a bannery

Razítka, vizitky, tisk > Služby > Velkoplošný tisk > Reklamní plachty a bannery
  • průměrná doba výroby: 24 hodin
  • vhodné do exteriéru
  • voděodolné
  • snadné uchycení – banner dodáváme vč. oček, popř. bez oček.
  • litý banner 510g/m2 potisknutý barvou do exteriéru (měkký, ohebný a pevný materiál)
  • vysoká kvalita tisku
individuální kalkulace: info@ak-repro.cz

 

Ceník – Banner  (cena / 1m2)

Materiál do 1 m2 1 – 2 m2 3 – 5 m2 5 m2 a více
PVC Banner 510g/m2 847,- 483,- 423,- 398,-
ceny vč. DPH 21%
  • DTP poplatek / zpracování dat: 150,- vč. DPH

 

Příklady cen

100 x 50 424,-
130 x 80 502,-
200 x 100 966,-
300 x 100 1 269,-
400 x 100 1 692,-
ceny vč. DPH 21%
  • PVC reklamní plachta (baner) s potiskem a očky.

Reklamní plachty a bannery

 

Představte si, že jste na výstavě nebo sportovní akci a potřebujete upoutat pozornost návštěvníků. Jak toho dosáhnout? Odpověď je jednoduchá – reklamní plachty. Tyto efektivní a flexibilní marketingové nástroje vám pomohou zviditelnit vaši značku, produkt nebo službu a zaujmout tak potenciální zákazníky.


Firma AK Repro, se sídlem v Praze 1, je specialistou na výrobu kvalitních reklamních plachet a bannerů na litý banner 510g/m2. Tento materiál je měkký, ohebný a pevný, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. V mrazu se neláme a netrhá, což je ideální pro venkovní použití.


Jednou z hlavních výhod litých bannerů je možnost vytvořit plachty či bannery v libovolných rozměrech. Ať už potřebujete malý banner pro prezentaci na veletrhu nebo obrovskou plachtu pro značení staveb, AK Repro vám vyjde vstříc a navrhne řešení přesně podle vašich potřeb.


Příběh úspěchu: Realitní kancelář a prodej bytů


Představme si realitní kancelář, která se specializuje na prodej bytů. Aby upoutala pozornost potenciálních zákazníků, rozhodla se investovat do reklamních plachet. Díky prezentaci na prodávaných nemovitostech se jejich značka stala viditelnější.


Navíc, díky možnosti expresní výroby, mohla realitní kancelář získat své reklamní materiály v krátkém čase a reagovat tak na aktuální potřeby trhu. Výsledkem byl nárůst zájmu o jejich služby a zvýšení prodeje bytů.


Sportovní akce: Bannery jako součást vizuální prezentace


Představte si velkou sportovní akci, jako je maraton nebo cyklistický závod. Organizátoři takových akcí často využívají reklamní plachty a bannery k označení startu a cíle, prezentaci sponzorů či k zviditelnění vlastního loga. Firma AK Repro je schopna vyrobit bannery v libovolných rozměrech, které splní veškeré požadavky organizátorů a zároveň odolají nepříznivým povětrnostním podmínkám.


Metafora: Reklamní plachty a bannery jako plátno umělce


Můžeme si reklamní plachty a bannery představit jako plátno umělce. Na tomto plátně můžete prezentovat svou značku, produkt nebo službu tak, jak si přejete. Firma AK Repro vám poskytne kvalitní materiál a profesionální tisk, díky kterému se vaše „dílo“ stane skutečným magnetem pro potenciální zákazníky.

Závěr

Reklamní plachty a bannery jsou efektivním a flexibilním řešením pro každou příležitost. Ať už jde o výstavy, sportovní akce, značení staveb nebo prezentaci realitních kanceláří.